Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Chrzanów - Oferty sprzedaży domów

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Chrzanów,dolnośląskie

3 000 000 zł476 m² 6 306,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

luksusowy dom z działką 2500m2 / sauna, jacuzzi Na sprzedaż piękny dom wolnostojący o powierzchni 475,70 m2 (użytkowa 411 m2) z czterostanowiskowym garażem o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

1 690 000 zł300 m² 5 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Biuro nieruchomości Vestalia Property oferuje do wolnostojący sprzedaży w Młoszowej (woj. Małopolskie, powiat chrzanowski), o powierzchni 450 m (użytkowa: 300 m ) posadowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chrzanów,dolnośląskie

3 000 000 zł476 m² 6 306,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrzanów

Kościelec,Chrzanów

445 000 zł141 m² 3 156,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Nowa oferta domów W zabudowie bliźniaczej. Na sprzedaż domy położone w Chrzanowie, w dzielnicy Kościelec. Budynki składające się z parteru i użytkowego poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chrzanów,dolnośląskie

3 000 000 zł476 m² 6 306,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Tęczowa

Stara Huta,Chrzanów

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszam do kontaktu.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chrzanów

Kościelec,Chrzanów

315 000 zł90 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny do kapitalnego remontu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 90 m2 stojący na działce o powierzchni ok. 5 ar w Chrzanowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrzanów

Młodości,Chrzanów

485 000 zł135 m² 3 592,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:925 m²

Oferuję do sprzedaży atrakcyjnie zlokalizowany dom wolnostojący, urządzony na przestronnej działce w Chrzanowie, powiat Chrzanowski województwo Małopolskie. Atutem domu jest jego lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

1 590 000 zł272 m² 5 845,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Na sprzedaż oferujemy budynek jednorodzinny w otoczeniu lasu. Lokalizacja Nieruchomość położona w Źrebcach, gmina Chrzanów, powiat Chrzanowski. Źrebce to niewielka miejscowość, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borowcowa

Borowiec,Chrzanów

549 000 zł90 m² 6 066,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:178 m²

Union House ma przyjemność zaprezentować piękny dom typu bliźniak na sprzedaż stworzony w ramach inwestycji Apartamenty Borowcowa. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrzanów

Borowiec,Chrzanów

300 000 zł140 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:10 m²

Nowa cena! dom W przepięknej okolicy blisko centrum! Dziś do zaoferowania mamy dla Państwa dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 140m2, usytuowany na 10 arowej działce w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Chrzanów

999 000 zł543 m² 1 839,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:384 m²

Homeboss ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż kamienicę położoną w Chrzanowie przy ul. Józefa Piłsudskiego podstawowe informacje: piętrowy budynek o pow. całkowitej 543m2 (237 pum).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Świętokrzyska

Chrzanów,małopolskie

697 000 zł938 m² 743,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:569 m²

Na sprzedaż kamienica w centrum miasta, przy ul. Świętokrzyskiej. Powierzchnia użytkowa 436,23 m2. Powierzchnia całkowita 937,98 m2. Powierzchnia działki 569 m2. Teren ogrodzony. Dostępne media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrzanów

Chrzanów,dolnośląskie

1 299 000 zł200 m² 6 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 199,54 m2 z piwnicą (67m2) + wolnostojący garaż (57m2). Działka 12ar. Zalety: - dom wybudowany z wysokiej jakości materiałów, oryginalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krótka

Chrzanów,dolnośląskie

1 799 000 zł157 m² 11 458,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 486 m²

Tylko U nas wyjątkowy dom Z pięknym ogrodem. Idealny dla rodziny. Zaprojektowany Z myślą O ludziach ceniących sobie spokój, zieleń , wysokiej jakości materiały oraz wysoki komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

1 450 000 zł160 m² 9 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w wysokim standardzie, "smart house". Doskonała lokalizacja, autostrada A4 Kraków, lotnisko Balice, katowice, lotnisko Pyrzowice. Szybka Kolej Miejska do Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Chrzanów

999 999 zł543 m² 1 841,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:385 m²

Kamienica składa się z czterech samodzielnych mieszkań, przeznaczonych na cele mieszkaniowe. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji, która umożliwia również na wykorzystanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

435 000 zł160 m² 2 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:264 m²

Dom Chrzanów Borowiec Budynek mieszkalny wybudowany w latach 80-tych, posiadający dwa poziomy mieszkalne, wysoką piwnicę wraz z garażem oraz stychem. Całość połączona niezależną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żelatowa

Chrzanów,małopolskie

349 000 zł140 m² 2 492,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

! dom do remontu Z piękną działką I dużym potencjałem aranżacyjnym! Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o pow. użytkowej ok.140m2 usytuowany na 10 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

285 000 zł130 m² 2 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:363 m²

Budynek o Charakterze mieszkaniowo - usługowym wybudowany w 2000 roku. działka:363m2 powierzchnia całkowita: 130m2 Na parterze znajduje się część usługowa stanowiąca dwie sale sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

330 000 zł120 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom do remontu w dobrej lokalizacji: chrzanów. Dom 120 m2 na działce 20 ar. Lokalizacja: dom oraz działka położone w miejscowości Chrzanów. Nieruchomość leży bezpośrednio na drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Chrzanów,małopolskie

360 000 zł106 m² 3 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Solidny, mały dom o powierzchni użytkowej 106 metrów. Kupujący przy zakupie nie płaci podatku pcc 2%. Budynek parterowy nie podpiwniczony dwukondygnacyjny ( parter i poddasze mieszkalne). Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

310 000 zł55 m² 5 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:209 m²

Piętro domu. Samodzielny lokal mieszkalny, stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 55,68 m. Do mieszkania przynależy pomieszczenie w piwnicy. Mieszkanie położone jest na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Chrzanów,małopolskie

310 000 zł55 m² 5 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:209 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chrzanów,małopolskie

1 590 000 zł255 m² 6 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Kraków < chrzanów > Katowice Krótko: luksusowy dom o powierzchni 255 m2 położony na działce 2 000 m2 w otulinie lasów. Absolutnie wyjątkowy klimat miejsca stworzony przez naturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Metalowców

Kolonia Leśna,Chrzanów

395 000 zł118 m² 3 359,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:959 m²

Domek na słonecznej działce, kolonia Leśna Położony na południowym stoku dom jednorodzinny z obszernym zagospodarowanym ogrodem na działce o powierzchni 959 m2 ze starodrzewem otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Borowiec,Chrzanów

1 590 000 zł250 m² 6 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedaży przepiękny dom w Chrzanowie ( dzielnica Borowiec) wybudowany w 2020 roku o powierzchni około 250 mkw. Budynek wybudowany i wykończony z wysokogatunowych materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chrzanów

Śródmieście,Chrzanów

360 000 zł106 m² 3 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

310 000 zł55 m² 5 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:209 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Chrzanów,małopolskie

350 000 zł164 m² 2 134 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Solidny, mały dom o powierzchni użytkowej 100 metrów. Kupujący przy zakupie nie płaci podatku pcc 2%. Budynek parterowy nie podpiwniczony dwukondygnacyjny ( parter i poddasze mieszkalne). Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Chrzanów,małopolskie

310 000 zł55 m² 5 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:209 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kościelec,Chrzanów

650 000 zł170 m² 3 815 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:516 m²

Nowy dom. Super lokalizacja - Kościelec. Kupujący nie płaci podatku pcc - 2% Przestronny, komfortowy budynek dwukondygnacyjny: parter oraz poddasze mieszkalne. Stan developerski. Bryła budynku oparta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

500 000 zł217 m² 2 300,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 462 m²

Do sprzedania świetnie zlokalizowany, bardzo ładny i atrakcyjny dom w Chrzanowie, o powierzchni użytkowej ok. 75,00 m.kw. Dom wybudowany w 1998r. w technologii szkieletowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

700 000 zł627 m² 1 116,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Chrzanów Borowiec Do sprzedania kompleks budynków mieszkaniowo-usługowych o łącznej powierzchni około 370m2. Powierzchnia działki:627m2. Nieruchomość składa się z dwóch budynków:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kościelec

Kościelec,Chrzanów

399 000 zł135 m² 2 954,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:525 m²

Niebawem w Chrzanowie na Kościelcu ruszy nowa inwestycja 3 domów jednorodzinnych. Budynki będą położone przy ulicy Głównej. Jeśli szukasz domu nowoczesnego domu bez garażu to jest to oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Chrzanów,małopolskie

330 000 zł55 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:209 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrzanów

Śródmieście,Chrzanów

350 000 zł164 m² 2 134 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Chrzanów,małopolskie

899 000 zł175 m² 5 137,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: ta oferta tylko u nas! Jeśli szukasz nowego, wygodnego domu z garażem, w którym możesz szybko zamieszkać, położonego 4 km od.