Lokal użytkowy, ul. Kolonia Stella

Kolonia Stella, Stella, Chrzanów, małopolskie

  • 3 690 000 zł
  • 1 500 m²
  • 2 460 zł/m²

Zdjęcie

Monika Połatyńsk...

Skontaktuj się

Lokal użytkowy, ul. Kolonia Stella

Kolonia Stella, Stella, Chrzanów, małopolskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

3 690 000 zł

1 500 m²

2 460 zł/m²

Lokal użytkowy, ul. Kolonia Stella

Zaktualizowane: 15 maja 2026

3 690 000 zł 1 500 m² 2 460 zł/m²

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 3 690 000 zł (2 460 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka lokalu: 1 500 m²
  • Rozkład lokalu: piętro /3, jednopoziomowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2000
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: REMAX-486/3123/OI

Lokalizacja

Opis nieruchomości

KRYSTIAN STAŃCZYK
Agent prowadzący
 

**Budynek mieszkaniowobiurowy | Kolonia Stella | Chrzanów**
Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej kameralnych części Chrzanowa na osiedlu Stella, w południowej części miasta. (...)

Agent

Monika Połatyńska

694 486...

694 486 486

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Monika Połatyńska

694 486...

694 486 486

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej