Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania w bloku Chrzanów - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

46 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

201 000 zł72 m² 2 791,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta godna uwagi mieszkanie 72 m2 - możliwość W rozliczeniu kawalerki na terenie chrzanowa - cena do negocjacji! Z nowym rokiem 2013, co 7 oferta zgłoszona W biurze za 1 zł prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Chrzanów,małopolskie

152 000 zł48 m² 3 135,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne zadbane mieszkanie własnosciowe.Pierwsze piętro na Oś Południe.Składa się z 2 pokoi,kuchni,łazienki z ubikacją i przedpokoju.Okna plastikowe.W pokojach na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

141 000 zł48 m² 2 908,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna uwagi mieszkanie 48,48 m2 - 2 piętro - doskonała lokalizacja - cena do negocjacji! Z nowym rokiem 2013, co 7 oferta zgłoszona W biurze za 1 zł prowizji od sprzedającego! Opis Do

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Broniewskiego

Chrzanów,małopolskie

88 000 zł26 m² 3 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta godna uwagi mieszkanie po generalnym remoncie 26 m2 - doskonała lokalizacja - cena do negocjacji! Z nowym rokiem 2013, co 7 oferta zgłoszona W biurze za 1 zł prowizji od sprzedającego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Młodości,Chrzanów

160 000 zł49 m² 3 265,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zadbane. po remoncie. Okna pcv, drzwi wejściowe Gerda. Na podłogach panele i kafelki. Przed blokiem plac zabaw dla dzieci. Blisko krytej pływalni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Północ-Tysiąclecie,Chrzanów

44 m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w centrum Chrzanowa. Bieżąca ciepła woda. Kuchnia umeblowana tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

134 000 zł48 m² 2 777,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta godna uwagi mieszkanie do remontu 48,25 m2 - 3 pokoje - blisko do centrum - doskonała lokalizacja - cena do drobnej negocjacji! rezerwacja Opis Łączna powierzchnia mieszkania to 48,25 m2. Mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

87 500 zł33 m² 2 651,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferta godna uwagi mieszkanie do remontu 33 m 2 - 1 piętro - doskonała lokalizacja! Z nowym rokiem 2013, co 7 oferta zgłoszona W biurze za 1 zł prowizji od sprzedającego! Opis Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

148 000 zł48 m² 3 064,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta godna uwagi mieszkanie 48,29 m2 - 3 pokoje - blisko do centrum - doskonała lokalizacja - cena do negocjacji! rezerwacja Opis Łączna powierzchnia mieszkania to 48,29 m2. Mieści się w bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kadłubek

Chrzanów,małopolskie

85 000 zł33 m² 2 551,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta godna uwagi mieszkanie do remontu 33,32 m2 - 2 piętro - doskonała lokalizacja - cena do negocjacji! rezerwacja możliwa zamiana na mniejsze mieszkanie do 20 m2. Opis Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

143 000 zł48 m² 2 948,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna uwagi mieszkanie 48,5 m2 - 2 pokoje - doskonała lokalizacja - cena do negocjacji! Opis rezerwacja Łączna powierzchnia mieszkania to 48,5 m2. Mieści się w bloku na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orkana

Chrzanów,małopolskie

199 000 zł72 m² 2 763,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam mam do sprzedania mieszkanie 4-ro pokojowe 72m2. Mieszkanie w bloku na ulicy Orkana 21 (osiedle Południe) Bardzo wygodne i ustawne z dużym balkonem 1.7-5.0m. łazienka i wc osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

121 900 zł48 m² 2 539,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta godna uwagi mieszkanie do remontu 48 m2 - 2 pokoje - doskonała lokalizacja - cena do drobnej negocjacji! Opis Łączna powierzchnia mieszkania to 48 m2. Mieści się w bloku na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłoniowa

Chrzanów,małopolskie

210 000 zł76 m² 2 745,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na 7 piętrze w 10-piętrowym bloku na osiedlu Młodości. Powierzchnia całkowita 76,5m2. Mieszkanie składa się z trzech małych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

79 500 zł25 m² 3 180 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta godna uwagi mieszkanie do remontu 25 m2 - doskonała lokalizacja! Opis Mieszkanie do remontu o powierzchni 25 m2 w Chrzanowie osiedle Północ .W pobliżu sklepy - 5 minut pieszo do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

135 000 zł49 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna uwagi mieszkanie do remontu 48,60 m2 - cena do negocjacji! Opis Do sprzedania ustawne mieszkanie do remontu o powierzchni 48,60 m2 w Chrzanowie osiedle Południe,Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

142 000 zł60 m² 2 358,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta godna uwagi mieszkanie do remontu 60,20 m2 - możliwa zamiana na mniejsze mieszkanie M3 - katowice, zabrze , chorzów - cena do negocjacji! Opis Do sprzedania ustawne mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Północ-Tysiąclecie,Chrzanów

105 000 zł36 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Budynek Niski blok czteropiętrowy wybudowany ok 1970 roku. Zadbana klatka schodowa, budynek ocieplony. Lokal mieszkalny: składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

76 000 zł28 m² 2 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta godna uwagi mieszkanie do remontu 28 m2 - doskonała lokalizacja! rezerwacja Opis Do sprzedania mieszkanie do remontu o powierzchni 28 m2 w Chrzanowie osiedle Północ - ulica Mieszka 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Mieszka I

Chrzanów,małopolskie

550 zł28 m² 1,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

wspolnota mieszkaniowa blok czysty ladny niedawno robiony dach warte uwagi.Instalacje i opłaty: wymienione: nowe piony wodno-kanalizacyjne, nowa instalacja elektryczna; ogrzewanie centralne, miejskie;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Chrzanów,małopolskie

175 000 zł53 m² 3 314,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Miła okolica, dużo drzew, zieleni, sklepy, szkoły - od podstawowej do liceum, przedszkole, centrum zdrowia. Udzielni sąsiedzi. Ciche mieszkanie. Świeże ocieplenie budynku i profesjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Broniewskiego

Chrzanów,małopolskie

400 zł25 m² 16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:nie

Zainteresowanych proszę o kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

139 000 zł56 m² 2 462 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta godna uwagi mieszkanie 56,44 m2 - 3 pokoje - blisko do centrum - doskonała lokalizacja - cena do negocjacji! Opis rezerwacja Łączna powierzchnia mieszkania to 56,44 m2. Mieści się w bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

800 zł50 m² 16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie pod wynajem (800zł odstepne+czynsz+media) Po generalnym remoncie, kuchnia w pełni wyposażona (nowe meble+agd), nowe sanitariaty, pokoje częściowo umeblowane.MIESZKANIE DO WYNAJECIA OD.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

136 800 zł60 m² 2 264 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta godna uwagi mieszkanie do remontu 60,40 m2 - możliwa zamiana na mniejsze do 45 M2 - cena do negocjacji! Opis Do sprzedania ustawne mieszkanie do remontu o powierzchni 60,40 m2 w Chrzanowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Chrzanów,małopolskie

150 000 zł48 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 44m2 w Chrzanowie na osiedlu Północ. W skład wchodzą 2 pokoje, przedpokój, słoneczna kuchnia, łazienka z wc, balkon, piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puchalskiego

Chrzanów,małopolskie

149 000 zł61 m² 2 448,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 60,86 m2 na parterze w czteropiętrowym bloku na os. Młodości. Mieszkanie składa się trzech pokoi (duży 25 m2 i dwa małe 14 i 9 m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolonia Rospontowa

Chrzanów,małopolskie

340 zł30 m² 11,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

wspolnota mieszkaniowa zadbane cichoi przytulnie w poblizu sklepy.340zł za wynajem plus czynsz 210zł w tym media gaz i prad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Chrzanów,małopolskie

110 000 zł36 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orkana

Chrzanów,małopolskie

223 200 zł72 m² 3 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam. Sprzedam mieszkanie na Osiedlu Południe w Miejscowości chrzanów położonej 30km. od Katowic i 35km. od Krakowa przy trasie autostrady A4. Mieszkanie 72m. z dużym szerokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pogorska

Chrzanów,małopolskie

150 000 zł61 m² 2 475,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie o powierzchni 60,59 m2 na os. Młodości. Wymaga remontu dzięki czemu wnętrze można zaprojektować według własnych upodobań. Słoneczne i przestrzenne mieszkanie na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Chrzanów,małopolskie

158 000 zł52 m² 3 038,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga! Tylko w tym miesiącu obniżam cenę!wykorzystaj swoją szansę! Do sprzedania mieszkanie w Chrzanowie blisko centrum. Mieszkanie składa się z 3 pokoi ( jeden pokój przechodni),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

115 000 zł34 m² 3 333 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna uwagi mieszkanie po generalnym remoncie 34,5m2 - Chrzanów Osiedle Północ Opis Łączna powierzchnia mieszkania to 34,5 m2. Mieści się w czteropiętrowym bloku na 3 piętrze, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

122 000 zł48 m² 2 516 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna uwagi mieszkanie do remontu 48,48m2 - cena do drobnej negocjacji! Opis Do sprzedania ustawne mieszkanie do remontu o powierzchni 48,48m2 w Chrzanowie osiedle Południe,Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepodległości

Chrzanów,małopolskie

175 000 zł65 m² 2 692,31 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie składające się z trzech niezależnych pokoi, w tym jeden z balkonem, dużej widnej kuchni, łazienki z prysznicem, wc oraz piwnicy o powierzchni 2,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

130 000 zł63 m² 2 063,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~do sprzedania mieszkanie o pow. 62,5m2 na osiedlu Stare Miasto. Znajduje się na 2 piętrze i składa się z 3 niezależnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wojska Polskiego

Chrzanów,małopolskie

148 000 zł64 m² 2 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie ma 3 słoneczne pokoje, kuchnię, przedpokój, osobno toaletę i łazienkę, dużą piwnicę. Usytuowane jest na parterze w 2-piętrowym bloku na ulicy Wojska Polskiego w Chrzanowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

150 000 zł49 m² 3 061,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

nowe drzwi wejściowe, nowa instalacja gazowa i elektryczna, parkiet, nowe okna, regipsy, ładny rozkład mieszkania, przestronna kuchnia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 29 Listopada

Chrzanów,małopolskie

1 100 zł44 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w centrum Chrzanowa. 3 minuty od Rynku, zajezdni autobusowej, maxa i targu. Mieszkanie posiada dwa pokoje, kuchnię i łazienkę z wc. Remontowane kilka lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepodległości

Chrzanów,małopolskie

185 000 zł60 m² 3 057,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Niepodległości w Chrzanowie. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni 60,5 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Chrzanów,małopolskie

240 000 zł64 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne wyremontowane 3 pokojowe mieszkanie w Chrzanowie na ul. Sienkiewicza, oddzielna kuchnia na zamówienie, oddzielna łazienka i ubikacja, nowe okna, na podłogach płytki.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij