Mieszkanie, ul. Kolonia Stella

Kolonia Stella, Chrzanów, małopolskie

  • 409 102 zł
  • 61,06 m²
  • 6 700 zł/m²

Zdjęcie

Anna Olszewska-M...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Kolonia Stella

Kolonia Stella, Chrzanów, małopolskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

409 102 zł

61,06 m²

6 700 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kolonia Stella

Zaktualizowane: 12 maja 2026

409 102 zł 61,06 m² 6 700 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 409 102 zł (6 700 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 61,06 m², 2 pokoje; stan: do wykończenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednostronne, jednopoziomowe
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: Apartment Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: APR-MS-12896

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania M3, położonego przy ul. Kolonia Stella o powierzchni 61,06 m2. Lokal mieszkalny usytuowany jest na parterze, w czteropietrowym bloku, po termomodernizacji . Okna nowe PCV . MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU INNYCH MIESZKAŃ O POW OD 50 M2 DO 69 M2. Mieszkanie składa się z dużego, ustawnego salonu, sypialni, przestronnej widnej kuchni, oraz dużej łazienki z WC. Mieszkanie częściowo wykończone. (...)

Agent

Anna Olszewska-Mróz

782 190...

782 190 881

782 190 881

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anna Olszewska-Mróz

782 190...

782 190 881

782 190 881

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości